Mercedes benz 220 cdi -04

Shitet nga: hysa 17 Dhj 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Komuna: Durrës
Makina esht e sapoardhur ,esht esht ne gjendje te shkelqyer si ne pjes gjenerike dhe motorike'makina ka dogan te prer dhe siguracion per 1 vit.cmimi3600€i PA diskutueshem cmimi esht te per i ulet ne krahasim me makinen ,shitet per motiv imigrimi,makina aktualisht ka targa gjermane por esht e ardhur NGA italia
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim