Mercedes benz 190 nafte -89

Shitet nga: bujar 19 Qer 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 000 LEK

Komuna: Durrës
Gjendia motorrike dhe xhenerike shume e mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim