Mercedes benz E 320 04

Shitet nga: julian 26 Dhj 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 200 EUR

Komuna: Durrës
Mercedes-Benz E-Class 320 AVANGARD Viti Prodhimit 2004 . ABS SRS ESP 4 xhama 2 pasqyra elektrike kamio automatic tiptronik sallon lekure ngjyr bezh sedilje elektrike ngrohje pasqyra me palosje elektronike hapje mbyllje qendrore klima tronik komando ne timon kompjuter bordi pilot automatic navigator te madh bagazhier me 6 cd origjinal disqe alumini 18 drita kseno i sapo ardhur nga ITALIA ne muajin GUSHT letra te gjitha te paguara dhe te rregullta per Brenda dhe jashte shtetit . Te gjitha sherbimet e sapo bera . Nk ka nevoj per asnje lloj sherbimi . Eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike . Eshte e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj. Cmimi 8200€ i diskutushem ccc222
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim