Mercedes b200 cdi -07

Shitet nga: durresit 20 Dhj 01:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Durrës
Me letra te paguara per nje vit i sapo ardhur ka nje jave ne shqiperi vaj motori dhe filtra te sapo ndruara eshte full tapiceri gjysem lekur targa siguracion taksa te paguara makine qe ka nje konsum 4.7 litra pe 100km letra super ekonomike makina i ka kilometrat e veta jo te ulura. dhe nuk ka problemi te ndyshme qe e Kane ato qe jane automatike kjo makine nuk do ta dije per asgje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim