Mercedes S500 FULL -02

Shitet nga: S500 11 Sht 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 800 EUR

Komuna: Durrës
S 500 benzine me impiant gazi full optional me televizor dhe tavolina mbrapa ,sedilje me ngrohje ftohje para mbrapa , frigorifer , ndezje me buton , dyer me vakum , impiant muzike boose
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim