Mercedes S320 llong -02

Shitet nga: Albert 14 Sht 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Durrës
Shes Mercedes s320 benzin Viti fund 2002

Vetura asht shum e rujtun dhe ne gjendje shum Te Mir teknike dhe optike

Vetura asht pa dogan me tabela zvicrrane

Per info +377 45 368 718

Vetura Gjendet ne kosov - Ferizaj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim