Mercedes S 280 benzin -96

Shitet nga: Moni 24 Sht 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Durrës
Shitet sl 280 kabriolet me mushama dhe tavan metalik ne gjendje te mir pune me dokumenta te rregullta dhe te paguara
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim