Mercedes Ml 270 cdi timon anglez -03

Shitet nga: Genci 20 Tet 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 990 EUR

Komuna: Durrës
Ml 270 cdi ne gjendje perfekte, motorike dhe xhenerike,goma te reja , klimatronik,kilometra origjinal, dokumenta te paguara deri ne tetor te 2015
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim