Mercedes ML 270 CDI -03

Shitet nga: andri 18 Nën 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 400 EUR

Komuna: Durrës
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer xhenerike dhe motorike. Dokumenta te paguara. Sensor parkimi dhe xhama te zinj nga fabrika. Shitet per arsye mosperdorimi..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim