Mercedes E280 CDI - *2008* Avantgard Sport Paket

Shitet nga: Eni 22 Sht 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 500 EUR

Komuna: Durrës
Makina Eshte Ne Gjendje Te Mire ,,, AUTOMATIK ,,,, Sport Paket ,,,, Me Dogane ,,,,,,, Full Options ,,,,, Bezhe Brenda ,,,,,,Disqe Alumini 18 Goma Te Reja 90%,,,,, Sensor parkimi para dhe mbrapa,Navigator,TV,DVD, Xenon, Perde mbrapa,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim