Mercedes E270 Diesel -04

Shitet nga: NIKU 08 Krr 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 900 EUR

Komuna: Durrës
tavan xhami,dopio klima,ndezje pa celes, me 2 ekrane, ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike.me dogane te paguar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim