Mercedes E-Class 220 CDI -01

Shitet nga: Danjel 29 Sht 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Durrës
Shitet Mercedes Benz E 220 CDI Elegance
Kambio Automatike
Xeno
Look Avangarde
Boje e vecant
Ne gjendje te shkelqyer motorrike xhenerike dhe estetike
Cmimi 5000 Euro pak i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim