Mercedes E 280 dizel -08

Shitet nga: Gerti 24 Maj 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

17 000 EUR

Komuna: Durrës
Shitet

E class 280 cdi evo 4 MATIC

Tavan Panoramik
Ngrohese Sediljesh
Sensore Parkimi
Larese Feneresh
Fenere Bi Xenon
Pasqyra me Palosje
Timon Dru
Gomat te 4 te reja Mishelin
Sherbimet e kryera te gjitha te Mercedes-Benz

Ne gjendje shume te mire xhenerike dhe elektronike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim