Mercedes E 270 diesel -99

Shitet nga: Ardit 11 Dhj 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Durrës
Full option, Navi, Kambio Automatike, Sedilje Lekure me ngrohje dhe ftohje, Timon Druri, Sensor te mbrapem, Klima. Dogane e paguar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim