Mercedes E 270 diesel -02

Shitet nga: ... 13 Maj 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Durrës
Shes Mercedes Benz E CLASS (W211) 270 CDI AVANTGARDE prodhim i 2002 dhe i dale ne qarkullim ne 2004. Makina ka rreth 150 000 km te bera (origjinale), kambio automatike dhe tronic, ngjyra e tapicerise bezhe e hapur (shampanje), sediljet jane lekure dhe te alternuara me kamosh, sediljet me ngrohje, sensore parkimi para dhe mbrapa, sensor shiu dhe erresire, navigator dvd dhe cd, komandat ne timon, makina eshte e zeze dhe ne diell mer refleks jeshil, ndricimi xenon globe original, makina eshte ne gjendje te mire brenda dhe jashte. Dokumentacioni i rregullt targa shqiptare.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim