Mercedes E 250 dizel -90

Shitet nga: shkelzen 17 Tet 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Durrës
Shitet mercedes benz e clas viti 90 me motorr 250 me kondicioner abies airbag me baxha kamjo automatike disqe alumini 17 me dekomenta targa te reja gjama elektrik en gjendje shum te mir motorrike dhe gjenerike cmimi 1500 euro i diskutueshem osenderrohet me makin tjeter Cel 069 36 55 295
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim