Mercedes E 250 diesel -99

Shitet nga: Ardian Sinamati 25 Sht 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Durrës
Mercedez-Benz classic E250 turbo. Viti i prodhimit:Fundi i 1999. Kambio: Manuale. Karburanti: Nafte. Ngjyra: Blu e erret. Gjendja motorrike: 180.000 KM. Ne gjendje te shkelqyer. Pasqyrat e mbyllen me buton dhe jan elektronike. Kualidimin e ka te paguar deri ne vitin tjeter te muajit gusht. Shitet per arsye se dua te mar nje Benz me te ri.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim