Mercedes CLS 320 CDI -06

Shitet nga: Geni 18 Nën 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

14 000 EUR

Komuna: Durrës
Makina esht full-options, me sensor parkimi, me tavan xham, sedilje ngrohje - ftohje dhe extra te tjere ... Gomat e reja dhe sherbimet e tjera te gjitha gati si vaj kamje dhe motorri, gomina etj... Gjendje motorri shume te mire 200000 km...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim