Mercedes CLK 200 benzin -00

Shitet nga: edi 20 Nën 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Durrës
mercedes clk 200 kompresor shum i mbajtur tapicerin shum te paster sherbime te sapo bera me te gjitha letrat perkatese dhe per jasht shtetit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim