Mercedes C220 CDI Elegance -99

Shitet nga: Auto Meshkurti 05 Jan 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Durrës
,Mercedes C220CDI Elegance,
ajer i kondicionuar,
ngrohje qendrore,
disqe alumini,
krom pakete,
timone arre-lekure,
3 celesa,
xhama elektrik etj.
E ardhur nga Gjermania dhe e zhdoganuar.
Ne gjendje perfekte!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim