Mercedes C180 benzin -95

Shitet nga: xxxx 09 Tet 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 000 LEK

Komuna: Durrës
Shitet c 180 benzin gaz me impiant sekuencial te sapo montuar.makina eshte ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike.nga jasht shum shum e paster dhe tapiceria ne gjendje shum .te mir.per me teper info kontaktoni shitet per arsye mosperdorimi.cmimi 2,5 lek i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim