Mercedes C 270 cdi avangard -01

Shitet nga: andi 21 Qer 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Durrës
Shitet pèr arsye trasferimi jashte shtetit ,makina èshtè me kontroll teknik dhe asiguracion deri mè datè 25/01/2015
makina èshtè ngjyrè gri metalizato me sedile lèkure tè zezè eshte versioni avangard !makina ka pasur vetèm njè pronar para meje ,e kam sjellur nga italia vetè !pèr cfarè do lloj informacioni tjetèr mè kontaktoni ode me e-mail ose nè telefon !
cmimi èshtè pak i trajtueshèm!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim