Mercedes C 220 dizel -10

Shitet nga: Burim 20 Krr 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

18 000 EUR

Komuna: Durrës
makina esht nga zvicra me gjitha kontrolat e bera dhe shpenzon shume pak naft
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim