Mercedes C 220 dizel -01

Shitet nga: Moni 29 Nën 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Komuna: Durrës
C klas viti 2001 me dokumenta te paguara makina ka ardhun ne gusht nga gjermania dhe esht targuar me gjendje shum te mir goma te reja kamja tronik drita ksenon origjinale te fabrikes e gatshme per cdo lloj prove. Kilometra origjinale me 2 celsa .. Cmimi i dislutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim