Mercedes C 220 diesel -00

Shitet nga: mercedes 26 Sht 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Durrës
Mercedes-Benz C-klas 220cdi. SW (porto bagazh). Kambio Automatike. Tapiceri lekure. Sedile elektrike. Baxho xhami. Sensor parkimi. Pasqyra elektrike. Disqe alumini 17".
Servise si: voj motorri, voj kambio, filtra, frenat, gomina dhe dy gomat e para te reja 100%.
Taksat vjetore, siguracion, kolaudim te paguara.
Cmimi: 3300€
Ju lutem telefonata serioze.
0692350390.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim