Mercedes C 220 cdi automat tronic -00

Shitet nga: arlind 12 Tet 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Durrës
mercedes benz c 220 CDI automat tronic ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike SPORT
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim