Mercedes C 220 CDI -07

Shitet nga: Autostern nu3 21 Tet 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

16 000 EUR

Komuna: Durrës
C 220 CDI ////AMG, ME DOGANE TE PAGUAR, NAVI CD DVD MP3, ABS, ESP, AIRBEAG, CLIMA TRONIC X2, SENSOR PARKIMI, SENSOR DRITE DHE SHIU, DISQE 17 AMG
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim