Mercedes C 220 CDI -04

Shitet nga: Autostern nu3 07 Dhj 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Komuna: Durrës
C 220 CDI 2004.RADIO CD, KAMBIO AUTOMATIKE TIP-TRONIC, DISQE ALUMINI 16, XHAMA ELEKTRIK, PASQYRA ELEKTRIKE, SENSORE DRITE DHE SHIU, AIRBAG, ABS,ESP,ETJ...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim