Mercedes C-220 CDI -02

Shitet nga: Durres 09 Tet 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 590 EUR

Komuna: Durrës
Makina eshte ne gjendje shume te mire si teknike dhe optike,ka shume opsione,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim