Mercedes C 220 -00

Shitet nga: Moni 07 Dhj 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Durrës
C klas viti 2000. 220 cdi klasik ne gjendje shum te mir dhe km origjinale me liber sherbimesh ardhur nga gjermania
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim