Mercedes C 200 dizel -95

Shitet nga: cimi 29 Sht 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Durrës
Shitet benz C clas i vitit 95' 200 diezel. Ngjyr gri e erret, kamio automatike,kondicioner,airbag,ABS,taksa te paguara deri ne maj 2015,ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike,vaj e filtra te porsa bere.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim