Mercedes C 200 AUTOMATIK -2002 ME KAMBIO AUTO..

Shitet nga: Marengelc. Dalipi 08 Pri 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 690 EUR

Komuna: Durrës
C KLAS 200, CDI E VITIT 10/11/2002 E SAPI ARDHUR NGA GJERMANIA ME SENDILJE LEKURE DHE NGROFJE DHE ME FRYRE PORTOPAGAZH ME NGJYRE BLU PERLA NAVIGATOR TE VOGEL ME KAMBIO AUTOMATIK ME 6 AIRBAG ABS SENSORE SHIU DHE DRITASH ME SENSORE PARKIMI......
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim