Mercedes 320 dizel -06

Shitet nga: gjergji 08 Jan 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

16 000 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 320
Shite Makina Mercedes -Benc e viti 2006 ... Automatike . Me Motorr 320-Nafte 140mij kilomtera te veta Origjinale ...me letra dhe targa dhe me siguracjon te paguar .. me tavan xhami ... 0692726980
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim