Mercedes 280 dizel -05

Shitet nga: Bardhi 23 Nën 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 280
Shes benz e klas 280 ne gjendje perfek servis i sa po ber ndrrim vaj+ filtrra me dokimenta te rregullta makina edhe mund te ndrrohet me makin tjetr dhe mundsisht me makin pune
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim