Mercedes e 270 cdi

Shitet nga: mario 26 Nën 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 270
Shes Mercedes benc
VITI 2002
270 cdi VITI 2002 e ardhur Nga gjermania
Me doganet e paguar dhe gati per targa
Manina esht ne gjendje shum te Mir
E mirbajtur Nga mren si dhe Nga jasht
Kilometrat 211.000 origjinale per Liber sherbimi gjerman
Per Cdo lloj informacioni kontaktoni me numrin e telefonit..e gatshme per Cdo lloj prove..makina ndodhet ne durres
Cmimi diskutohet pas shikimit nese te interesuar
Tel 0674944094
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim