Mercedes 270 cdi -01

Shitet nga: neri 17 Dhj 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 270
shitet mercedez benz 270 cdi viti 2000 ne gjendje shum te mir me letra te paguara deri ne nendor 2016 me sensor parkimi para dhe mbrapa navigotor origjinal tapiceri ngjyr e zez mershin shum e mbajtur te gjitha sherbimet e bera cmimi 3900 euro i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim