OKAZJON

Shitet nga: bosi 20 Nën 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

999 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
OKAZJON , makina esht ne gjendje perfekt , gjenerike dhe mekanike , me dokumenta te rregullta
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim