Mercedes C 230 dizel -00

Shitet nga: feriti 15 Nën 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 230
Shes benx c Klas 2002 i Vitit 2000. 2200naft me dogane te paguar e Ardhur nga Gjermania ne gjendje te mire motori ke dhe xhenerike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim