Mercedes Benz 200 benzine automat-panorama

Shitet nga: empori 17 Nën 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 500 EUR

Viti: 1982
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
OKAZION SHE MERCEDES BENZ TE VITIT 1982 ME MOTOR 200 BENXIN

ME KAMIO AUTOMAT ME KONDICIONER ME LLAMARINE SHUME TE PASTER

ME TAPICERI GJYSEM GAMOSH DHE GJYSEM LEKURE SHUME E PASTER

ME XHAMAT ELEKTRONIKE MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE SI NGA ANA

MEKANIKE DHE XHENERIKE ME 190 MIJ KM ORIGJINALE MAKINA PER

VITIN QE ESHTE NE SUPER GJENDJE DISPONON DHE 4 GOMA TE REJA

ESHTE ME TAKSA DHE SIGURACION TE PAGUAR PER NJE VITE ME PAK

FJALE ESHTE E KOMPLETUAR NGA TE GJITHA ANET

CMIMI ESHTE 10500 EURO I DISKUTUSHEM PER ME SHUME INFO

KONTAKTO NE NR 0699444413 JU FALEMINDERIT..............
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim