Furgon per pasagjere

Shitet nga: Astrit Xhiveshi 05 Dhj 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 000 000 LEK

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
Shes furgon Sprinter 213 CDI. Furgoni eshte ne gjendje shume te mire gjenerike dhe motorrike. eshte furgon per pasagjere 8+1. Dyert I mbyllen me pult komandimi, pasqyra elektrike, kondicioner, disqe alumini. Furgoni eshte me ngjyre vishnje. Per me shume info kontaktoni ne nr +355683182124. 12.000.000 leke I diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim