Benz 220 cdi viti 2002 nga gjermania okazion

Shitet nga: koli 10 Dhj 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 050 EUR   4 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
Shitet benz 220 cdi me portobagazh super gjendje me goma te reja me baxho xhami ngjyr e zez,kamio manuale komnsumon vetem 5 litra per 100 km.airbag 2 ne kroskot 2 ne dyert ansore 2 lart ne tavan,sediljet lekur e zez me ngrohje me ksena origjinale me dogan te pagur i mungon vec targat asgje tjeter dhe esht cdo gje ok,ka pak dit qe ka hyr ne shqiperi.cmimi pak i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim