Mercedes Benz c 250 -96

Shitet nga: Joni 28 Dhj 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Durrës
Benc c class 1996 shum I mirmbajtur me dokumenta te rregullta deri ne dhjetor 2015,,shitet per arsye mos perdorimi,si dhe te gjitha sherbimet e kryera,,,,,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim