Mercedes Benz amg -02 look

Shitet nga: Klodi 30 Maj 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 600 EUR

Komuna: Durrës
kamjo manuale 6 marsha,Abs . 6 airbag .pasqyra elektrike, Klimatizator .esp kundra reshqitjes.4 xhama elektrik .disqe 17amg navigator sistem 36 shtete edhe hartat e shqiperis. Dvd . Usb.blututh automatik telefoni lidhet dhe flet me ane te kasetofonit. Tv.tac screm blu perl metalizato teper i paster pa asnje gervishje , kompiuter bordi .sensor dritash sensor shiu pilot auto. 220 cdi .i mbajtur ne menyre teper te mire,vetem disqet dhe kasetofoni jan paguar 1300 euro.te bera te gjitha sherbimet ne itali ke koncesionari i benzit. , Full full full..cmimi 6900euro.shitet per arsye emigrimi .....makina ndodhet ne berat kujt i intereson te vi e ta shoh .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim