Mercedes Benz W124 (220) -90

Shitet nga: Arben 09 Nën 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   1 800 LEK

Komuna: Durrës
Shitet Mercedes Benz modeli W124 E300 i vitit 1990 me letra te paguara deri vitin tjeter.Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte e gatshme per cdo lloj prove.Ka motorr W210 220 Diesel shume ekonomik dhe teper i fuqishem si motorr 2.2l qe eshte.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim