Mercedes Benz S320 dizel -05

Shitet nga: genci09 23 Sht 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 900 EUR

Komuna: Durrës
Shitet Mercedes Benz S-Class 320 CDI

Viti 2005, Tapiceri lekure ngjyre gri ne gjendje te perkryer, Navi i madh, sedilje elektrike me ngrohje dhe ftohje, Sensore parkimi para dhe mbrapa, Drita bixenon origjinal, Karikator CD, Disqe krom 17 te S600, dyert me thithje, Tavan xhami etj, Ne gjendje super perfekte si nga ana xhenerike-motorike ashtu edhe tapiceri, Full option, Te gjitha sherbimet e sapokryera, Me dogane te paguar gati per targim.

CMIMI 8900 EURO

CEL: 069 62 22 882
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim