Mercedes Benz ML 400 CDI 10/2004 Full Extra Nr..

Shitet nga: Endri 02 Qer 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Ngjyre e Zeze, Metalike, Fenere Xenon, Ne Gjendje Shume Te Mire, Nafte, Sedilje Prej Lekure Dhe Me Sistem Ngrohje, Sensore Parkimi , Full Extra, Cmimi 6,500 €, Tel 0693169333
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim