Mercedes Benz E270 cdi -01

Shitet nga: Deni 28 Sht 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 700 EUR

Komuna: Durrës
Mercedes Benz E270 cdi 2001, KM 208000 origjinale. me kambio manuale, me pasqyra me palosje,
me sensor pargexhi, me xhama elektrik, me perde , me bagazhier 6cd. Eshte e gatshme per cdo lloj prove cmimi 4700€ i pa diskutueshem, makina eshte ne gjendje shume te mire mekanike dhe xhenerike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim