Mercedes Benz E Class 220 Cdi Elegance 99-00 Aut..

Shitet nga: novruz 23 Pri 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 999 EUR

Komuna: Durrës
Shitet !!! E 220 CDI **Elegance**-**
-Viti i Prodhimit : 1999-2000
-Kambio Automatike
-Me Dogane Dhe Me Letra te gjitha te paguara targa AA
-Konsumi 6 litra per 100km
-Disqe alumini R16.. kondicioner.. xhama te 4 elektrike ABS SRS ESP ..Pilot automatik...Telefon.. Kasetofon me disqe & usb
-Te gjitha sherbimet e bera. Nuk ka nevoj per asnje lloj gjeje . Eshte shum e paster si nga Brenda dhe nga jashte .
- Xhamat me perde mbrapa
2.999 € ..i diskutushem !!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim