Mercedes Benz E 320 CDI -04

Shitet nga: erjoni 07 Krr 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Durrës
Mercedes Benz E 320 CDI, i sapo ardhur nga Italia, Sensor parkimi dhe Shiu, NAVIGATOR, Bagazhier CD, Sendilje me ngrohje dhe masazh, Sherbime te sapo bera Vaj Filtra te sapo nderruara. Full option.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim