Mercedes Benz E 200 124 cupe -95

Shitet nga: ervis 07 Dhj 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Durrës
Eshte ne Gjendje Shume Te Mire Motorrike dhe Xhenerike xhama te zi origjinal impjant gazi tapiceri lekure bezhe disqe 18 pres telefonat serjoze
Kontaktoni:0665407407
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim